Pradžia / Naujienos / Konkursas

Konkursas

2016-04-15

 VAIKŲ PIEŠINIŲ IR NUOTRAUKŲ KONKURSAS

„MŪSŲ SPARNUOTI DRAUGAI“

 

Vaikų piešinių ir nuotraukų konkursas „Mūsų sparnuoti draugai“ organizuojamas siekiant, kad vaikai, tėvai ir pedagogai kuo daugiau sužinotų apie Lietuvoje gyvenančius paukščius. Maloniai kviečiame bendrojo lavinimo, pradinio, priešmokyklinio ir ikimokyklinio ugdymo įstaigas prisijungti prie piešinių ir nuotraukų konkurso bei aktyviai dalyvauti.

Piešinių konkurse kviečiami dalyvauti pradinių (1-4) klasių moksleiviai, priešmokyklinio ir ikimokyklinio amžiaus vaikai, o nuotraukų konkurse kviečiami dalyvauti pradinių (1–4) klasių moksleiviai.

Piešiniai bus vertinami ir apdovanojami pagal amžiaus grupes (pradinukai, priešmokyklinukai, ikimokyklinukai). Nuotraukos bus vertinamos pradinukų amžiaus grupėje. Visi konkurso dalyviai gaus padėkos raštus. I-osios, II-osios ir III-iosios vietų laimėtojai gaus diplomus. I-osios vietos laimėtojai bus apdovanoti organizatorių įsteigtais prizais.

Prašome informuoti Jūsų mokyklos ar/ir darželio bendruomenę apie vykdomą piešinių ir nuotraukų konkursą „Mūsų sparnuoti draugai“.

 

Organizatorius – Biržų regioninio parko direkcija

Daugiau informacijos: el.p. renata@rpd.w3.lt, tel. 8 611 32438

             Konkurso nuostatai.