Pradžia / Naujienos / Savanorystė Biržų regioniniame parke

Savanorystė Biržų regioniniame parke

2016-09-16

 Rugsėjo 7 d. į Biržų regioninio parko direkciją atvyko savanorė Stamatia (Matina) - trisdešimties metų savanorė iš Salonikų šiaurės Graikijoje. Savo šalyje ji jau yra baigusi mokslus geologijos srityje (bakalauras ir magistras).

Matina nusprendė padaryti pertrauką savo kasdienėje rutinoje, pagyventi kitoje šalyje ir įgyti naujos darbinės patirties, susijusios su kita kultūra. Dirbdama Biržų regioniniame parke, ji tikisi pažinti Lietuvos istoriją, tradicijas, geologijos ypatumus. Ji nori atrasti Biržus, nes tai ypatinga vieta savo istorija ir žemės gelmėmis.

Savanorystė truks vienerius metus, per kuriuos ji mokysis lietuvių kalbos, susipažins su teritorija bei jos ypatumais, dirbs su lankytojais Lankytojų centre ir teritorijoje, padės parko specialistams atlikti įvairius stebėjimus, organizuos renginius, siūlys naujas veiklas regioniniame parke.

Nuotraukoje (iš kairės) praktikantė Gabija Jaronytė, savanorė Silvija Skrivelytė ir savanorė Stamatia (Matina) Karageorgiou iš Graikijos prie Kirkilų apžvalgos bokšto.