Pradžia / Naujienos / Įvyko Biržų regioninio parko produkto ženklo renginys

Įvyko Biržų regioninio parko produkto ženklo renginys

2016-11-16

Lapkričio 10 d. Biržų regioninio parko direkcijoje vyko renginys, skirtas Biržų regioninio parko produkto ženklui. Jo metu vietos paslaugų teikėjams ir produktų gamintojams įteikti pažymėjimai leidžiantys teikiamas paslaugas ir gaminamus produktus ženklinti Biržų regioninio parko produkto ženklu. Šiuo ženklu siekiama atkreipti dėmesį į produktus ir paslaugas skatinančias kultūrinio ir gamtinio paveldo pažinimą, tradicinių amatų, kultūrinių vertybių tąsą.

    Buvo įteikti keturi pažymėjimai, kuriais suteikta teisė naudoti Biržų RP produkto ženklą. Minėti pažymėjimai įteikti bitininkui Povilui Piestiniui, kuris prekiauja medumi ir kitais bičių produktais iš savo bitininkystės ūkio, esančio Kirkilų  kaime; bitininkams Viliui ir Bronei Krikščikams, kurie prekiauja medumi ir kitais bičių produktais iš savo bitininkystės ūkių, esančių Braškių  kaime; tautodailininkei Jurgitai Augustinavičienei, gaminančiai tekstilės, bižuterijos dirbinius.

Su pažymėjimais visiems busimiems produkto ženklo naudotojams buvo įteikti ir keramikiniai produkto ženklo simboliai – paukščiai, kuriuos gamino V. Jakubėno muzikos mokyklos dailės skyriaus mokytoja Gražina Visockienė.

Į renginį atvykę visi pareiškėjai, kuriems buvo suteikta teisė naudoti produkto ženklą, atsivežė ir savo gaminamų produktų: bitininkai - medaus ir kitų bičių produktų, o tautodailininkė J. Augustinavičienė savo gamintų lėlių.