Pradžia / Naujienos / Biržų regioninis parkas pristatytas tarptautiniams savanoriams

Biržų regioninis parkas pristatytas tarptautiniams savanoriams

2017-01-18

 Biržų regioninio parko direkcijos savanorė Stamatia (Matina) iš Graikijos pristatė Biržų regioninį parką ir Lankytojų centro ekspoziciją kitiems Biržų miesto savanoriams, savanoriaujantiems įvairiose Biržų miesto organizacijose: Marinai iš Ispanijos, Marilenai iš Graikijos, Goranai iš Bosnijos ir Hercogovinos, Ekaterinai iš Rusijos ir Emanueliui iš Azorų salų (Portugalijos).

Savanoriai susidomėję klausėsi informacijos apie Biržų regioninį parką, nes jau buvo girdėję apie Biržų krašto ypatumus – karstines smegduobes, tačiau kodėl atsiranda ir kokios gali būti smegduobės savanoriai dar nežinojo. Visa tai jiems papasakojo Stamatia interaktyvioje Lankytojų centro ekspozicijoje, kurią savanoriai puikiai įvertino, džiaugėsi, jog čia galima gauti ne vien tik informacijos, bet ir suvokimą kokie procesai ir kodėl jie vyksta Biržų krašte.

Po apsilankymo Lankytojų centro ekspozicijoje savanoriai nusprendė, jog pavasarį, atšilus orams, surengs žygį ir aplankys lankytinas vietas Biržų regioniniame parke ir Biržų rajone.