Pradžia / Naujienos / Pamoka vaikams

Pamoka vaikams

2017-04-27

 Balandžio 27 d. Europos Savanorių Tarnybos savanorės suorganizavo pamoką vaikams Biržų lopšelyje-darželyje „Drugelis“. Liana, Biržų regioninio parko savanorė iš Armėnijos, pristatė pamoką „Lietuvos paukščiai“. Taip pat Lianai pamokoje padėjo Biržų regioninio parko savanorė Stamatia iš Graikijos.

Pamokos tikslas buvo supažindinti lopšelio-darželio vaikus su paukščių rūšimis, kurios aptinkamos Lietuvoje. Pirmoji pamokos dalis buvo interaktyvus pristatymas, skirtas dešimčiai paukščių rūšių, kurios aptinkamos Biržuose. Įvairių paveikslų pagalba vaikai buvo supažindinti juos supančiomis su paukščių rūšimis. Vėliau buvo žaidžiamas žaidimas-viktorina apie paukščius, kuriame vaikams buvo pateikiami paukščių pavadinimai ir kelios nuotraukos, vaikams reikėjo atspėti nuotraukoje esančio paukščio pavadinimą.

Pamoka buvo pravesta lietuvių ir anglų kalbomis, kad vaikai turėtų galimybę įgyti, pagerinti ar tiesiog praktiškai pritaikyti kalbų įgūdžius. Po teorinės dalies vaikai žiūrėjo edukacinį filmuką anglų kalba apie paukščius.

Paskutinę pamokos dalį vaikai buvo pakviesti praleisti kūrybingai. Buvo išdalinti paveikslėliai su paukščiais, kuriuos vaikai turėjo nuspalvinti ir tokiu būdu įsiminti paukščius.