Pradžia / Naujienos / Pamoka vaikams lopšelyje-darželyje „Ąžuoliukas“

Pamoka vaikams lopšelyje-darželyje „Ąžuoliukas“

2017-05-05

Gegužės 2 d. Europos Savanorių Tarnybos savanorės, savanoriaujančios Biržų regioniniame parke, suorganizavo pamoką vaikams Biržų lopšelyje-darželyje „Ąžuoliukas“. Pamokos tikslas buvo supažindinti lopšelio-darželio vaikus su paukščių rūšimis, kurios aptinkamos Lietuvoje. Pamokoje buvo naudojamos regioninio parko savanorių Lianos ir Stamatios sukurtos edukacinės paukščių pažinimo veiklos. Liana (savanorė iš Armėnijos) pristatė paukščių rūšis, aptinkamas Biržuose, lietuvių ir anglų kalbomis, tuo metu Stamatia (savanorė iš Graikijos) fotografavo renginį.

Pamokos metu, interaktyvių priemonių pagalba, vaikai buvo supažindinti su juos supančiomis su paukščių rūšimis. Vaikams buvo rodomos įvairios paukščių nuotraukos, kad vaikai geriau įsimintų paukščius. Vėliau buvo žaidžiamas žaidimas-viktorina apie paukščius, kuriame vaikams buvo pateikiami paukščių pavadinimai ir kelios nuotraukos, vaikams reikėjo atspėti nuotraukoje esančio paukščio pavadinimą.

Vėliau vaikai žiūrėjo edukacinį filmuką anglų kalba apie gandrą, kurio metų vaikai galėjo vystyti užsienio kalbos įgūdžius.

Vaikams ypatingai patiko paskutinė veikla, kuri padėjo vystyti jų vaizduotę. Jiems buvo duoti spalvinimo lapai su paukščių paveikslėliais, kuriuos vaikai galėjo nuspalvinti tam tikromis paukščiui būdingomis spalvomis arba kaip vaikams atrodo, kaip šie paukščiai atrodo.