Puslapio struktūra Puslapio struktūra
Biržų regioninio parko logotipas

„BALTŲ KELIO“ kelionių konkursas

Visą šią vasarą iki 09. 22 d. lankykis „Baltų kelio“ (Kuržemės, Žemaitijos, Žiemgalos, Sėlos bei Aukštaitijos) objektuose ir juos įamžink.

Aplankęs „Baltų kelio“ objektą, išsirink gražiausią nuotrauką ir ją paskelbk savo Facebook ar Instagram paskyroje (nuotrauka turi būti matoma viešai). Jei norisi, virš nuotraukos gali aprašyti savo kelionės įspūdžius. Nepamiršk uždėti grotažymės #BALTŲKELIAS ir įvardyti aplankytą regioną (#KURŽEMĖ, #ŽEMAITIJA, #ŽIEMGALA, #SĖLA, #AUKŠTAITIJA) bei objektą.

Kiekvieną savaitę atrinksime originaliausias, įdomiausias nuotraukas, kelionių įspūdžius ir jų autorius apdovanosime specialiais prizais. Kiekvienos savaitės nugalėtojai bus skelbiami „Baltų kelio“ Facebook paskyroje ir tinklapyje www.baltukelias.lt.

Pasinerk į kelionę! Tyrinėk baltus – pažink baltų kultūrą šiandien!

Daugiau apie konkursą: https://www.baltukelias.lt/.../lietuvoje-ir-latvijoje.../

Žemėlapis
Taisyklės