Puslapio struktūra Puslapio struktūra
Biržų regioninio parko logotipas

Biržų regioniniame parke vyko dailės pleneras

image.png

Biržų regioninio parko direkcija, įgyvendindama projektą „Viešųjų teritorijų, turinčių aplinkosauginių problemų, atkūrimas, plėtra ir priežiūra“ Nr. LLI-408; akronimas – LandCLEAN, finansuojamą 2014-2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos, 2019 m. rugpjūčio 26 d. organizavo dailės plenerą Biržų pilies kieme, kuriame dalyvavo Biržų Vlado Jakubėno muzikos mokyklos dailės skyriaus mokiniai bei projekto partnerio Duobelės savivaldybės, Duobelės dailės mokyklos mokiniai.

Bendras projekto tikslas yra atkurti viešąsias teritorijas, kuriose yra aplinkosaugos problemų, ir sukurti jose poilsio teritorijas gyventojams.

Viena iš projekto veiklų buvo dailės plenerų organizavimas. Pirmasis dailės pleneras vyko Duobelėje, Latvijoje 2019 m. birželio 5 d., kuriame dalyvavo Biržų Vlado Jakubėno muzikos mokyklos dailės skyriaus mokiniai. Antrasis dailės pleneras vyko 2019 m. rugpjūčio 26 d. Biržuose, į kurį atvyko svečiai iš Duobelės dailės mokyklos.

Kviečiame aplankyti dailės plenero Biržuose parodą, eksponuojamą Biržų regioninio parko lankytojų centro salėje (2-ame aukšte).

Projektas „Viešųjų teritorijų, turinčių aplinkosauginių problemų, atkūrimas, plėtra ir priežiūra“ Nr. LLI-408; akronimas – LandCLEAN. Projektą finansuoja 2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos programa. Visas projekto biudžetas – 710 036,32 EUR. Iš jų – bendrasis Europos regioninės plėtros fondo finansavimas – 603 530,87 EUR. Už šios informacijos turinį atsako Biržų regioninio parko direkcija. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.