Puslapio struktūra Puslapio struktūra
Biržų regioninio parko logotipas

Kviečiame švęsti geografiją!

Kiekvienais metais lapkričio 15-21 d. visame pasaulyje minima Geografijos žinių savaitė (angl. Geography Awareness Week) ir netradiciniais būdais visi yra kviečiami gilinti geografines žinias įdomiose veiklose!

Ta proga Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba prie AM kartu su saugomų teritorijų Nacionaliniu lankytoju centru ir Jaunųjų geografų klubu meta Jums iššūkį! image-2.png

Suburkite 5 draugų, bičiulių, kolegų ar šeimos narių komandą ir lapkričio 19 d. (ketvirtadienį) nuo 15 val. dalyvaukite smagiame nuotoliniame žaidime 'Kas ir Kur saugomose teritorijose?', kuriame pasitikrinsite savo žinias apie saugomas teritorijas!

Žaidimo taisyklės:
Žaidėjai. Žaisti gali visi, norintys pažinti savo gamtą ir kultūros paveldą. Dėl žaidimo specifikos pirmąjame žaidime gali dalyvauti tik 4 komandos. Jeigu žaidimas sulauks populiarumo, planuosime jį ir ateityje! image-3.png

Komandų registracija - https://forms.gle/rxgfzZHQccWB9P7K7

Žaidimo tikslas: kuo greičiau apkeliauti Lietuvos regioninius parkus t.y. įveikti visas kliūtis ir sėkmingai atlikus užduotis pasiekti tikslą.

Žaidimo pradžia: langelis su 'Nacionalinis lankytojų centras'

Žaidimo eiga: paeiliui mesdami kauliuką, žaidėjai keliauja spalvotais langeliais ir atlieka įvairias užduotis.
image.png atsistojusi ant geltono langelio komanda traukia geltoną kortelę su atitinkamu numeriu ir vykdo nurodytą užduotį.

image-1.png atsistojusi ant žalio langelio žaidėjas (komanda) traukia žalią kortelę su klausimu. Teisingai atsakiusi į klausimą komanda eina vieną langelį pirmyn, o neteisingai vieną langelį atgal.

Nugalėtojai: Nugalėtoju tampa komanda greičiausiai pasiekusi tikslą - sugrįžusi į Nacionalinį lankytojų centrą. O iš tiesų laimi visi: ir žaidėjai, susipažinę su vertybėmis ir Lietuvos regioniniai parkai, įgiję naujų draugų! image-4.png

Žaidimo transliacija iš saugomų teritorijų Nacionalinio lankytojų centro vyks per MS TEAMS programą (instrukcija netrukus).

Atrask ir pažink saugomas teritorijas!

Renginio transliacijos nuoroda Facebook

Renginio transliacija MS Teams Click here to join the meeting Learn More | Meeting options