Puslapio struktūra Puslapio struktūra
Biržų regioninio parko logotipas

Paslaugų tiekėjus ir produktų gamintojus kviečiame teikti paraiškas Biržų regioninio produkto ženklui gauti

Saugomų teritorijų produkto ženklas „Antytė“ buvo sukurtas 2013 m. Jo tikslas – skatinti darnų turizmą ir vystymąsi. Biržų regioninio parko produkto ženklas suteikiamas šioje saugomoje teritorijoje pagamintoms prekėms ir paslaugoms, teikiamoms vadovaujantis tokiais kriterijais kaip autentiškumas, gyvosios gamtos tausojimas, nauda vietos bendruomenei ir kt. Ženklas yra suteikiamas įvertinus pareiškėjų atitikimą nustatytiems kriterijams.

Paraiškos priimamos iki 2021 m. gegužės 10 d. adresu: Biržų regioninio parko direkcija, Biržai, Rotušės g.10.

Daugiau informacijos galima rasti internete adresu: https://www.birzuparkas.lt/apie-parka/produkto-zenklas/

Iškilus klausimams prašome kreiptis telefonu 8 687 58343 arba el. paštu info@birzuparkas.lt