Puslapio struktūra Puslapio struktūra
Biržų regioninio parko logotipas

KVIETIMAS Į „RŪŠIŲ RALĮ 2019“

Džiugu pranešti, jog šiais metais Rūšių ralis persikelia į Lietuvos šiaurę – į Biržų regioninį parką. Renginio data netradicinė – šiais metais Rūšių ralis vyks pirmąjį rudens savaitgalį, rugsėjo 6-8 dienomis.

Rūšių ralio tikslas – ne tik užregistruoti kuo daugiau augalų, gyvūnų ir grybų karalysčių atstovų, bet kartu pabendrauti su skirtingas organizmų grupes tyrinėjančiais mokslininkais, mėgėjais, studentais, moksleiviais ir kitais gamtos stebėtojais. Komandą gali sudaryti 2–5 asmenys.

Renginio dalyvių susitikimo vieta: sodyba Duderynė (Mokyklos g. 28 Kirkilai, Panevėžio Apskritis).

Renginys nemokamas.

Kviečiame burti komandas ir registruotis šiųmetiniame ralyje. Iki susitikimo!

Registracija, taisykles ir daugiau informacijos apie renginį rasite tinklalapyje http://www.rusiuralis.lt ir facebook “Rūšių ralis 2019”.