Puslapio struktūra Puslapio struktūra
Biržų regioninio parko logotipas

SVARBU! INFORMACIJA DĖL ELGESIO PARKUOSE IR KITOSE VIEŠOSE ERDVĖSE

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro – valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo 2020 m. kovo 19 d. sprendimu Nr. V-453, dėl elgesio parkuose ir kitose viešose erdvėse, draudžiama parkuose ir kitose viešose erdvėse būriuotis didesnei nei 5 asmenų grupei, privaloma laikytis saugaus kontakto (didesnis nei 2 metrų atstumas ir trumpesnis nei 15 min. kontaktas), vengti tiesioginio fizinio kontakto, laikytis asmens higienos (rankų higiena, kosėjimo, čiaudėjimo etiketas). Draudžiama vaikų žaidimų aikštelėse vienu metu žaisti daugiau nei vienos šeimos vaikams.

Šio Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro – valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimo privalo laikytis ir visi Biržų regioninio parko lankytojai, bei gyventojai.